Kontakt

Home  »  Kontakt

Fjordlandslisten 
CVR nr. 41287128 

Bank : Sparekassen Sjælland-Fyn
Reg Nr. : 0523
Konto Nr. : 328212

Bestyrelse
Preben Kozuch (preben.kozuch@fjordlandslisten.dk)
Mette Harder (mette.harder@fjordlandslisten.dk)
Tage Rasmussen (tage.rasmussen@fjordlandslisten.dk)
Kirsten Weiland (kirsten.weiland@fjordlandslisten.dk)
Ole Peltola (ole.peltola@fjordlandslisten.dk)
Jørgen Olesen (joergen.olsen@fjordlandslisten.dk)
Morten Villadsen (morten.villadsen@fjordlandslisten.dk)
Lennie Hansen (1. Suppleant) (lennie.hansen@fjordlandslisten.dk)
Hans Jørgen Bøgfeldt (2. Suppleant) (hans.joergen. boegfeldt@fjordlandslisten.dk)

Kandidater

NavnE-mailFacebook
Kirsten Weilandkirsten.weiland@fjordlandslisten.dkhttps://www.facebook.com/x.kirsten.weiland
Ole Peltolaole.peltola@fjordlandslisten.dkhttps://www.facebook.com/ole.peltola.5
Jørgen Olsenjoergen.olsen@fjordlandslisten.dkhttps://www.facebook.com/lustrajo
Lennie Hansenlennie.hansen@fjordlandslisten.dkhttps://www.facebook.com/StemmenfraHornsherred
Morten Villadsenmorten.villadsen@fjordlandslisten.dkhttps://www.facebook.com/Mortenborgernesliste
Camilla Cordiuscamilla.cordius@fjordlandslisten.dk
Jan Lykkejan.lykke@fjordlandslisten.dkJan Lykke – Fjordlandslisten | Facebook
John Zieglerjohn.ziegler@fjordlandslisten.dkhttps://www.facebook.com/johnziegler
Susanne Bartholinsusanne.bartholin@fjordlandslisten.dk

Fjordlandslisten kan generelt kontaktes via nedenstående formular.
Alternativt kan enkelt personer kontaktets via de angivne kontaktinformationer.

Hvis du ønsker at melde dig ind i Fjordlandslisten bedes du bruge Medlemstilmeldings formularen.

Angiv fulde navn
Angiv E-mail adresse
Angiv evt. telefon/mobil nr.
Her vælges det emne som forespørgslen omhandler.
Indtast din besked

Hvis formularen ikke fungerer, er det altid muligt at sende en e-mail til info@fjordlandslisten.dk.

For henvendelse vedrørende medlemskab og donationer kan man sende en e-mail til medlem@fjordlandslisten.dk